Kurumsal Kimliğimiz

2012 Yılanda kurulan Starkim Endüstriyel, başarılı geçmişiyle Benelux ülkelerinde tekstil yıkama sektörüne yönelik parça ve kimyasal tedarikinden önde gelen firmalar arasında yer alan ATLAS HANDELSONDERNEMING Bvba'in kardeş kurulusudur.

________________________________________

Hakkımızda

Starkim Endüstriyel Türkiye’deki otel, hastane, askeriye ve özel kuruşlarda çamaşırhane sektöründe farklı markalar altında bulunan endüstriyel tip yıkama, kurutma, ütü, katlama ve tünel makinelerine yedek parça ve Çamaşırhane ve Kuru Temizleme sektörüne yönelik kimyasal tedariki için kurulmuştur.

 

Starkim olarak amacımız:

√ Geniş ve alternatifli urun seçenekleri.

√ Sürekli ve yüksek kaliteli ürünleri.

√ Rekabetçi fiyatlar.

Starkim Endüstriyel olarak kardeş kuruluşumuz Atlas Handelslonderneming'in Benelux ülkelerinde kazanmış olduğu bilgi birikim ve tecrübelerini siz değerli müşterileriyle paylaşmakta ve her geçen gün pazar payını haklı olarak arttırmaktadır. Kuru temizleme sektöründe kullanılan DOW-PER solvent’i ithal ederek ülkemiz işletmecilerinin kullanımına sunmakla birlikte, Çamaşırhane keçelerinde Alman Technische Textilien Lörrach GmbH firmasının ve İtalyan Vitesse Srl firmalarının Türkiye temsilcisidir.

Ürünlerini size en uygun fiyat aralığında sunmaya çalışan firmamız, Avrupa ve Türkiye’de tekstil yıkama sektöründe uzman kişilerin bir araya gelmesi ile kurulmuştur ve siz değerli müşterilerimize hızlı ve güvenilir hizmet sunmayı amaçlamıştır.


Whatsapp Whatsapp